Energy Vironal 30 ml

 
 

Vironal

bylinný koncentrát

  • IMUNITNÍ SYSTÉM*
  • DÝCHACÍ ÚSTROJÍ**
  • ZAŽÍVÁNÍ***
  • POKOŽKA**** 

 

Dostupnost Skladem
Měrná cena 453 Kč / 1 ks
Cena 404 Kč bez DPH
453 Kč    
Značka ENERGY
Kategorie Bylinné koncentráty
 

  

V rámci Regenerace v Pentagramu® náleží Vironal k prvku Kov. Účinné složky jeho extraktu podporují imunitní sytém* (divizna velkokvětá), zajišťují zdraví dýchacího ústrojí** (lípa srdčitá), zažívání*** (benedikt lékařský) a pokožky**** (lékořice lysá).

K docílení většího účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu® terapeutických krémů.

Použití

 

POUŽITÍ Z HLEDICKA PSYCHIKY

Smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie. Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život. 

Účinné ingredience

Bylinný extrakt (krvavec toten, lípa srdčitá, mateřídouška obecná, lékořice lysá, benedikt lékařský, bukvice lékařská, křen selský, oman pravý, potočnice lékařská, chininovník lékařský, lichořeřišnice větší, divizna velkokvětá, sadec prorostlý, myrhovník, aframon rajské zrno a grapefruit), směs přírodních silic (badyánová, eukalyptová globulus, fenyklová, grepová oplodí, guajaková, kafrová, kajeputová, kardamomová, kasiová, myrhová, niaouliová, vetiverová a yzopová). 

PŘÍBALOVÉ INFORMACE

Extractum Herbarum

Doplněk stravy - kapky

Bioinformační přípravek se širokospektrálním účinkem.

SLOŽENÍ DÁVKY 7 KAPEK

bylinný extrakt 82,6 % [Armoracia rusticana (radix) 0,092 ml, Eupatorium perfoliatum (herba) 0,046 ml, Cnicus benedictus (herba) 0,019 ml, Thymus serpyllum (herba) 0,017 ml, Sanguisorba officinalis (radix) 0,015 ml, Betonica officinalis (herba) 0,013 ml, Cinchona officinalis (cortex) 0,013 ml, Nasturtium officinale (herba) 0,013 ml, Tilia cordata (flos) 0,012 ml, Tropaeolum majus (tot.) 0,012 ml, Verbascum thapsiforme (flos) 0,010 ml, Citrus paradisi (semen) 0,008 ml, Glycyrrhiza glabra (radix) 0,008 ml, Inula helenium (radix) 0,008 ml, Aframomum melegueta (semen) 0,004 ml], sorbitol – zahušťovadlo, celulóza – zahušťovadlo, voda, xanthan – zahušťovadlo, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,30 %, grapefruitový extract <0,0001 %. Obsahuje lékořici. 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Pro dospělé 2-7 kapek 1-3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den (7 kapek = 0,35 ml). Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza. Před použitím nutno protřepat. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. 

UPOZORNĚNÍ

Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí! Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy. 

ZPŮSOB SKLADOVÁNÍ

Výrobek není určen dětem do 3 let. Užívání v době těhotenství a kojení konzultujte se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí!

Doplňky stravy nejsou určeny k používání jako náhrada pestré stravy.

OBJEM

30 ml

VÝROBCE

Energy Group, a. s., Jeseniova 55, 130 00 Praha 3, ČR

Zdroj: www.energy.cz

Hmotnost 0.1 kg
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Get More Business Leads Now 19.6.2022 14:09
Hi, would you like more business leads at a lower cost? Currently http://GetMoreBusinessLeadsNow.com is offering our popular unlimited lead generation software package - at a reduced price for a limited time. Download and install now to be building databases of leads in minutes: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com The Ultimate Lead Generation Pack works by automatically visting yellow page directories and building a database according to your search terms. Other software in the pack then finds emails, phone numbers, and other details for that database. The results can be used for email, cold-calling, direct mail, or to sell immediately - priced per lead. Runs on Windows, Mac, and Linux with multiple job and VPN/proxy support. Similar software retails for over $100 with less features. This pack is only available on sale as a short promotional offer, please download now if at all interested. Click Here: http://GetMoreBusinessLeadsNow.com Have a Great Day, The Ultimate Lead Generation Pack Team unsubscribe/remove Here: http://getmorebusinessleadsnow.com/r.php?url=elmedi.cz&id=ulg35
Odpovědět
H Avatar autora 15.4.2022 11:55
Máte někdo zkušenosti s použitím na EBV?!
Odpovědět
RM Avatar autora VIRONAL 14.4.2023 19:40
S použitím na EBV asi nikdo zkušenosti nemá. Pacient ale může tento produkt konzultovat ve střediscích ENERGY,kde mají možnost si ověřit u daného pacienta účinnost přípravku na tuto nemoc . Mohou také identifikovat i jiné přípravky nebo přípravek bioinformačního charakteru ,který je v možnostech firmy ENERGY,zda by se mohla tato choroba léčit přípravky z arzenálu této fimy .Střediska mají na to i přístroje k identifikaci .
E Avatar autora kde je návod k použití 11.5.2019 09:20
Dobrý den, přivezli nám vnoučka a tím, že mu máme kapat do nosu Vironal. Hledala jsem k tomu informace a NIKDE není napsáno, jak se lék používá. Kapky do nosu nebo rozpustit ve vodě a vypít? Při takovéhle drahotě byste si alespoň mohli dát práci s pořádným textem na příbalovém letáku.
Odpovědět
RM Avatar autora VIRONAL 14.4.2023 19:29
Vironal se užívá výrsadně v kapkách. Do nosu - to je určite dezinformace.Resperktive by to mohlo být i do nosu, ale nikde se to neprezentuje. Je to lék na snížení a vyléčení hlavně zánětů, a to jak puvodem virovým nebo i bakterialním. Užívá se v množství 1 až 7 kapek. 1x až 3 krát denně peronálně.. Není uvedeno,že by měl vedlejší účinky.
Přidat hodnocení
5
5x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 7.2.2018
+ mně zabral velmi rychle

5
Avatar autora | 27.1.2018
výrobek je určitě účinný
5
K Avatar autora | 11.12.2017
Je to dárek osobní zkušenost s tím nemám ale už ho používali dříve a naprosto spokojeni
5
H Avatar autora | 6.12.2017
+ vynikající při chřipkovém onemocnění a také jako prevence
- žádná

vironal je super, vždy si ho kupuji před podzimem a průběh nachlazení je minimální
5
VT Avatar autora | 14.10.2016
používám jako doplněk při užívání atb