O nás

ELMEDI.CZ - O NÁS

Jsme rodina, která se rozhodla to, co sama vyzkoušela a s čím je spokojená, nabízet dál. Základ tvoří produkty firmy Energy. Na počátku nás přesvědčily zkušenosti našich známých a když jsme zjistili, že firma Energy je česká a její výrobky jen z bio surovin a že dokonce dbají na eko obalové materiály (a pro našeho syna bylo zásadní, že získala ceritifikaci kvality), začali jsme experimentovat.

Maminka Janka se sestrou Zuzkou pravidelně používají Gynex a Anti-Age řadu, dcera Dominika hlavně Arganový olej, Vironal a Cytosan, syn Maroš a zeť Alex Imunosan a FytomineralNo a ze zelených potravin doma vaříme. Výrobků nabízíme víc, nicméně výše zmíněné máme dlouhodobě odzkoušené naší rodinou. Věříme, že s nimi budete spokojeni tak jako my.

Zuzka nakonec i tento obor studovala a dnes funguje jako poradkyně a zákaznická podpora našeho e-shopu. Pokud byste ji nebo zbytek naší rodiny chtěli osobně poznat, máte možnost se s námi setkat na pravidelných přednáškách pana doktora Chmelaře, odborníka na celostní medicínu, které pořádáme nejen pro přátele, ale i další osoby používající podobné výrobky. Máte-li času méně, zkuste alespoň naše rodinné recepty a další rady a tipy, které publikujeme na našem blogu.