Energy Annovet 30 ml

 
Doprava zdarma
 

Pomáhá zvířatům s některými typy zhoubných nádorů, přispívá k hojení sliznic a zvýšení jejich odolnosti i při infekčních onemocněních. U starých nebo těžce nemocných zvířat se projevuje vitalizačními účinky

Dostupnost Skladem
Měrná cena 430 Kč / 1 ks
Cena 384 Kč bez DPH
430 Kč    
Značka ENERGY
Kategorie Doplňky stravy pro zvířata
 

Annovet

Annovet je koncentrát z extraktu listů jihoamerického stromu Anona ostnitá (Annona muricata), zvaného také graviola. Tento legendární strom roste v amazonském deštném pralese a jeho léčivé účinky využívali po staletí tamní domorodí obyvatelé. Od konce 20. století je také vážným předmětem zájmu vědců západní civilizace.  Extrakt z listů v koncentrátu Annovet obsahuje přírodní látky acetogeniny, které dokážou selektivně ničit buňky některých nádorů, přičemž pro ostatní buňky těla nepředstavuje žádné nebezpečí. Kromě využití u onkologických onemocnění, pomáhá Annovet také proti křečím, zklidňuje při stresu a podílí se na snižování krevního tlaku a cukru v krvi. Posiluje činnost srdce a imunitního systému. Má také antibakteriální a antiparazitární účinky, díky nimž ničí některé bakterie a parazity, a to především jednobuněčné. 

Annovet pomáhá zvířatům s některými typy zhoubných nádorů, přispívá k hojení sliznic a zvýšení jejich odolnosti i při infekčních onemocněních. U starých nebo těžce nemocných zvířat se projevuje vitalizačními účinky a vrací jim chuť do života. Jako pomocný preparát se uplatní i při parazitárních onemocněných. Tlumí vysoký krevní tlak, růst bakterií v zažívacím traktu, střevní koliky a horečku.

Preparát můžete zvířeti podat napřímo. Pokud to není možné, lze doporučenou dávku nakapat na pamlsek nebo do jídla. Případně i do malého množství vody. 
Veškeré další informace o používání tohoto preparátu, jeho složení a dávkování, najdete níže na této stránce. 

Použití

 • Pomocný preparát při onkologických onemocněních – selektivně ničí buňky některých nádorů
 • Zvyšuje vitalitu a chuť do života u starých nebo těžce nemocných zvířat
 • Působí na hojení a zvýšení odolnosti sliznic a to i při infekčních onemocněních
 • Pomocný preparát při parazitárních onemocněních způsobených zejména jednobuněčnými parazity

Annovet navíc stimuluje

 • Činnost srdce (při jeho sníženém svalovém napětí)
 • Imunitní reakci při infekcích
 • Programovou smrt buněk (apoptózu) u některých typů nádorů
 • Annovet také pomáhá tlumit:
 • Vysoký krevní tlak
 • Nervozitu
 • Množení jednobuněčných i vyšších parazitů
 • Růst bakterií v zažívacím traktu
 • Kašel a onemocnění dýchacích cest
 • Střevní koliku
 • Horečku
 • Neuralgii (bolesti nervů)

Preventivní použití

Zvýšení vitality stárnoucích zvířat eliminací skrytých infekcí nahromaděných v těle zvířete

Doporučené dávkování

Podávejte bez přestávky nejdéle po dobu 3 týdnů. 
Reakce organismu na koncentrát je individuální. Ve většině případů poznáte změnu již za 3 dny. Poté se může zdravotní stav vrátit na začátek a teprve pak se pomalu zlepší, ale již s dlouhodobým účinkem. Zdravotní problémy, které trvají již roky anebo onkologické onemocnění vyžadují aplikaci 2 x 3 týdny s minimálně týdenní pauzou. 

Dávkujte dle hmotnosti zvířete:

 • Na každých započatých 10 kg hmotnosti: 2x – 3 x denně (ráno, v poledne a večer) 1 -2 kapky 
 • Na každých 100 kg hmotnosti: 2 x denně (ráno a večer) 5 – 10 kapek 

Po 3 týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Během užívání zajistěte dostatečný příjem vody. Annovet podávejte odděleně od ostatních regeneračních preparátů s časovým odstupem min. 10 min. Pokud se při podávání objeví zvracení nebo nežádoucí sedativní (zklidňující) účinky, je nutné dávkování snížit. 

Nežádoucí účinky a interakce

Annovet snižuje krevní tlak a proto jej nelze podávat při hypotenzi (nízký tlak). Není také možné je používat současně s léky, které snižují krevní tlak. Není vhodný pro gravidní samice. Může způsobit potrat.

Důležité upozornění!

Annovet podávejte odděleně od ostatních regeneračních preparátů s časovým odstupem min. 10 min. Pokud se při podávání objeví zvracení nebo nežádoucí sedativní (zklidňující) účinky, je nutné dávkování snížit. Po více než dvoudenním užívání Annovetu je nutné aplikovat probiotika.
Annovet snižuje krevní tlak a proto jej nelze podávat při hypotenzi (nízký tlak). Není také možné jej používat současně s léky, které snižují krevní tlak. Není vhodný pro gravidní samice. Může způsobit potrat. 

 

Způsob používání a skladování

Před použitím je nutné preparát dobře protřepat!
Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Neuchovávejte v chladničce! Hrozí kondenzace vzdušné vlhkosti. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě. Ukládejte mimo dosah dětí!

Objem

30 ml

Složení koncentrátu

Koncentrovaný bylinný extrakt 90% (Annona muricata), celulóza - zahušťovadlo, voda, xanthan - zahušťovadlo, kyselina citrónová - regulátor kyselosti, sorbát draselný - konzervant

 

 
Hmotnost 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: