Energy Renovet 30 ml

 
 

Zvířata, která trpí močovými a žlučovými kameny. Vhodný je také na otoky, které jsou na pohmat studené. Pomáhá s činností jater po infekcích, otravách a při metabolických poruchách. 

Dostupnost Skladem
Měrná cena 384 Kč / 1 ks
Cena 343 Kč bez DPH
384 Kč    
Značka ENERGY
Kategorie Doplňky stravy pro zvířata
 

Renovet

Renovet je přírodní bylinný koncentrát, který stimuluje konkrétní orgány a tkáně zvířat k vyšší činnosti. Jedná se především o játra, žlučník, ledviny, pohlavní orgány, močové a pohlavní cesty. Renovet pomáhá zvířatům s látkovou přeměnou a udržuje jejich optimální hladinu elektrolytů v těle. Elektrolyty jsou ionty, které regulují vodní rovnováhu v orgánech a tkáních (dvěma hlavními elektrolyty jsou sodík a draslík).
 
Majitelům a chovatelům pomůže Renovet se zlepšením zdravotního stavu zvířat, která trpí močovými a žlučovými kameny. Vhodný je také na otoky, které jsou na pohmat studené. Pomáhá s činností jater po infekcích, otravách a při metabolických poruchách. Renovet navíc dokáže tlumit průjmy a střevní katary nebo také záněty střeva a plic. Společně s ostatními bylinnými přípravky společnosti Energy pomáhá zvládnout alergie a působí také proti artróze a zpevňuje uvolněné vazivo. Působení Renovetu zmírní i patologický smutek zvířete. U zdravých zvířat jej lze používat také preventivně.

Použití
 • Při otocích, které jsou na pohmat studené
 • Při artróze (degeneraci) kloubů – léčebně i preventivně
 • Na zpevnění uvolněného vaziva
 • Pro lepší činnost jater po infekci, otravě nebo při metabolické poruše
 • Pro lepší činnost žlučníku - rozpouští žlučové kameny
 • Pro správný vývoj kostí – osifikace: řídí vstřebávání i ukládání minerálů
 • Pro snížení hladiny kyseliny močové
 
Renovet také pomáhá tlumit
 • Průjmy, střevní katary
 • Záněty kůže, vyrážky, kopřivky, mazotok, horkost kůže
 • Zánět zevního ucha
 • Zánět plic doprovázený kašlem, horečkou
 • Zánět šlach, pohrudnice, kloubního pouzdra
 • Mírní také patologický smutek zvířete
 
Preventivní použití
 • Předcházení zdravotním problémům s ledvinami a pohlavními orgány
 • Udržování optimálního obsahu vody v těle
 • Optimalizace iontového prostředí těla 
 • Působení proti strachu
 
Doporučené dávkování
Podávejte bez přestávky nejdéle po dobu 3 týdnů. 
Reakce organismu na koncentrát je individuální. Ve většině případů poznáte změnu již za 3 dny. Poté se může zdravotní stav vrátit na začátek a teprve pak se pomalu zlepší, ale již s dlouhodobým účinkem. Zdravotní problémy, které trvají již roky, vyžadují aplikaci 2 x 3 týdny s minimálně týdenní pauzou. 

Dávkujte dle hmotnosti zvířete:
Do 10 kg: 2x denně (ráno a večer) 2 kapky 
10 - 100 kg: 2x denně (ráno a večer) 1 kapka na každých započatých 10 kg hmotnosti
Nad 100 kg: 2x denně (ráno a večer) 5 kapek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti. 
Po 3 týdnech užívání následuje jeden týden pauza.
Pokud bude potřeba použít Renovet opakovaně, např. u chronických problémů, udělejte po 3 týdnech užívání vždy 1 týden pauzu. 

U starších zvířat podávejte Renovet pouze 2 dny a ponechte 3 dny přestávku. Pokud se neobjeví zhoršení příznaků, pak teprve pokračujte v podávání po dobu 3 týdnů. Zabráníte tím dočasnému zhoršení zdravotního stavu – reverzní reakci. 
U starších zvířat je vhodné provést přípravu regenerace nejprve Regavetem a teprve po týdenní přestávce přistoupit k aplikaci Renovetu.
 
Nežádoucí účinky a interakce
Nepodávejte současně s preparátem Regavet, anebo bez minimálně týdenní přestávky mezi těmito produkty. Nepodávejte březím samicím.
 
Důležité upozornění!
Před použitím Renovetu je nutné brát v potaz, zda se jedná o akutní nebo dlouhodobé problémy. Ke zvážení je také stáří zvířete. Renovet se nesmí podávat u zvířat s postižením ledvin nebo v celkově špatném zdravotním stavu, který s ledvinami souvisí.  Nevhodný je také pro gravidní samice. 
 
Způsob používání a skladování
Před použitím je nutné preparát dobře protřepat!
Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Neuchovávejte v chladničce! Hrozí kondenzace vzdušné vlhkosti. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě. Ukládejte mimo dosah dětí!
 
 
Objem
30 ml
 
Složení koncentrátu
Z 82,6 % bylinný extrakt (Verbena officinalis, Calluna vulgaris, Solidago virgaurea, Artemisia dracunculus, Erigeron canadensis, Ribes nigrum, Arctium lappa, Bidens tripartita, Polygonum aviculare, Sambucus nigra, Tropaeolum majus, Epilobium parviflorum, Filipendula ulmaria, Geranium robertianum, Ononis spinosa), sorbitol – zahušťovadlo, mikrokrystalická celulóza – zahušťovadlo, voda, xantan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, směs silic 0,12 %, bioinformace pro Renovet.
 
Hmotnost 0.11 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: